مقدم شما مهمان گرامی گلباران باد، شما در پایگاه خدمت رسانی ماشین سازی زمزمی پا نهاده اید.

 

 

الگو های موفق هلدینگ های کسب و کار

هلدينگ هاي کسب و کار ، الگوي موفق در بازار کار
شناسه : 20445065
دکتر مسلم خاني :
هلدينگ هاي کسب و کار ، الگوي موفق در بازار کار



راه اندازي هلدينگ هاي کسب و کار با توجه به ساختار و ويژگيهاي خود در جهان مورد توجه است و در ايران هم بويژه در حوزه فناوري اطلاعات عملکردهاي خوبي ديده مي شود.

دکتر مسلم خاني متخصص کارآفريني در مصاحبه با راديو اقتصاد اظهار داشت: هلدينگ هاي کسب و کار با هزينه کمتر مي توانند برندسازي کنند، بازاريابي ها را توسعه دهند و هزينه هاي تحقيقات و توسعه محصول و همچنين توزيع کاهش مي يابد.

وي افزود: کسب و کارهاي انفرادي دامنه نفوذ کمتري دارد و در رقابت با دانه درشتها براحتي مغلوب مي شود به همين خاطر راه اندازي شرکتهاي زنجيره اي با تنوع زياد کسب و کار در اولويت قرار مي گيرد تا با همگرايي کسب و کارهاي انفرادي بتواند جغرافياي فعاليت را در عرصه ملي و حتي بين المللي افزايش دهد.

خاني گفت: در حوزه حمل و نقل و جايگاههاي سوخت در ايران هم الگوهاي موفقي از هلدينگ هاي کسب و کار ديده مي شود و براحتي مي توان از مدل تکثيرشوندگي در کسب و کار استفاده کرد.

وي افزود: براي ايجاد هلدينگ کسب و کار بايد ضمن عضوگيري از فعالان انفرادي اين حوزه از طرحهاي برندسازي و گسترش جغرافياي توزيع محصولات و خدمات هم استفاده کنيم که اعتماد مشتريان را نيز افزايش مي دهد.



اين متخصص کارآفريني گفت: هم افزايي و هم گرايي افراد و اعضاي سازماني هلدينگ هاي کسب و کار باعث افزايش قدرت چانه زني، رقابت، کاهش هزينه ها، استانداردسازي محصولات و همچنين آسان سازي دريافت خدمات پولي و بانکي خواهد شد و صاحبان اين هلدينگ ها مي توانند قراردادهاي بلندمدت با طرف هاي تقاضاي کالا و خدمات خود ببندند.

خاني گفت: بازاريابي شبکه اي هم از دستاوردهاي هلدينگ هاي کسب و کار است و هرچقدرجمعيت يک سازمان بيشتر باشد با هزينه کمتري مي توانند مشکلات خود را حل کنند و فعاليت ها نيز قانونمند خواهد شد.



برنامه "رویش" کاری از گروه کسب و کار به تهیه کنندگی حمیده سلطانی شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 8:00 به مدت 55 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود و علاقمندان می توانند جهت دریافت فایل صوتی برنامه به سایت رادیو اقتصاد مراجعه کنند.

 

 

نویسنده: ماشین سازی زمزمی  www.zamzami.ir


نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد